اپلیکیشن چیدانه، به عنوان بستری جدید برای ارائه‌ی سرویس طراحی و معماری داخلی وب‌سایت چیدانه هم‌اکنون در دسترس کاربران قرار دارد و در این مقاله قصد داریم تا به نقد و بررسی آن بپردازیم. با دیجی اُرَنج همراه باشید.

نقد و بررسی اپلیکیشن چیدانه - اپلیکیشن چیدانه
نقد و بررسی اپلیکیشن چیدانه - اپلیکیشن چیدانه

طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان‌های اداری و مسکونی، از جمله مواردی است که همواره به عنوان یکی از دغدغه‌های اصلی پس از نقل مکان به شمار می‌رود. همچنین، تسلط به طراحی داخلی از جمله مواردی است که نیازمند خلاقیت، صبر و حوصله بوده و هم‌اکنون اپلیکیشنی نظیر چیدانه در حال ارائه‌ی سرویس مذکور به کاربران خود هستند.

وب‌سایت چیدانه که یکی از پرمخاطب‌ترین بسترهای طراحی داخلی را در اختیار کاربران ایرانی قرار می‌دهند، مدتی است که سرویس خود را علاوه بر وب به اپلیکیشن چیدانه نیز گسترش داده است. همچنین، این اپلیکیشن به واسطه‌ی عملکرد خوب خود، می‌تواند شما را از داشتن اپلیکیشن‌های دیگر در این زمینه بی‌نیاز کند.

رابط کاربری و طراحی ظاهری

با توجه به اصل اساسی سرویس چیدانه، انتظار می‌رود که اپلیکیشن چیدانه نیز از رابط کاربری و طراحی ظاهری خوبی برخوردار باشد. خوشبختانه، این موضوع کاملاً صحت دارد و اپلیکیشن چیدانه از نظر ظاهری و سهولت دسترسی به بخش‌های مختلف در شرایط بسیار خوبی قرار دارد. به طور کلی این اپلیکیشن به چهار بخش خانه، جست و جو، سفارش و پروفایل تقسیم می‌شود. بخش خانه در اپلیکیشن چیدانه کالاهای پیشنهادی را به معرض نمایش می‌گذارد. بخش جست و جو نیز امکان جست و جوی کالای مدنظر کاربران را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. 

اپلیکیشن چیدانه - نقد و بررسی اپلیکیشن چیدانه
اپلیکیشن چیدانه - نقد و بررسی اپلیکیشن چیدانه

بخش سفارش که یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین بخش‌های اپلیکیشن چیدانه است، فرمی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد تا با ارائه‌ی شرح درخواست و مشخصات، کالاهای خود را در زمان مقرر دریافت کنند. همچنین، این فرم شامل بخش‌هایی از جمله تعیین میزان بودجه، تعیین زمان شروع کار و انتخاب کالاها می‌شود.

بخش پروفایل به عنوان آخرین بخش از این اپلیکیشن، دو بخش نشان شده‌ها و سفارشات را برای مدیریت بهتر خریدهای گذشته و آتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد و امکان شخصی‌سازی نام، تصویر پروفایل و شماره تلفن نیز از این بخش میسر است.

در پایان، اپلیکیشن چیدانه را می‌توان حاصل تفکر صحیح توسعه‌دهندگان وب‌سایت و سرویس چیدانه قلمداد کرد. در واقع، با توجه به نیاز روز جامعه، ارائه‌ی سرویسی نظیر طراحی داخلی بهتر است تا در بستر اپلیکیشن نیز صورت بگیرد. اپلیکیشن چیدانه علی‌رغم اینکه می‌تواند میزبان ویژگی‌های بسیار بیشتری در حوزه‌ی فعالیت خود باشد، با طراحی ظاهری خوب و رابط کاربری استاندارد خود، می‌تواند کاربران را از داشتن سایر اپلیکیشن‌های مشابه بی‌نیاز کند.

امتیاز دیجی ارنج

9.5

نقاط قوت
 • طراحی ظاهری
 • رابط کاربری
 • بخش سفارش کارآمد
نقاط ضعف
 • این اپلیکیشن می‌تواند میزبان ویژگی‌های بسیار بیشتری باشد

نقد و بررسی من

 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

ثبت امتیاز

ثبت دیدگاه

ثبت دیدگاه

دیدگاه

 • dou_41
  dou_41
  22 آبان 1400 ساعت 11:07

  با سلام
  نسخه جدید اپلیکیشن چیدانه با امکان مشاهده مطالب بلاگ و امکان چت آنلاین و مشاوره آنلاین با متخصصین حوزه دکوراسیون در دسترس میباشد
  سپاس از شما